SLOD akwaria1
SLOD akwaria2
SLOD akwaria3
previous arrow
next arrow

SERWIS AKWARYSTYCZNO – TERRARYSTYCZNY

Profesjonalne projektowanie, urządzanie i serwis akwariów ozdobnych słodkowodnych i morskich dla firm i osób prywatnych.


Nasza firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją akwariów każdego typu – zarówno słodkowodnych jak i morskich. Działamy na rynku ponad 10 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty.

Podczas realizacji projektu dobieramy najskuteczniejsze rozwiązania techniczne i używamy najwyższej jakości sprzętu. Pracownicy formy to wykwalifikowani specjaliści po studiach z zakresu biologii, biochemii, żywienia, hodowli i pielęgnacji zwierząt.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, starając się spełnić jego oczekiwania i zaprojektować akwarium zgodne z gustem klienta oraz estetyką przestrzeni, w której znajduje się zbiornik. Gwarantujemy, że stworzone przez nas akwarium nada siedzibie Państwa firmy niepowtarzalny wygląd oraz stworzy wyjątkową atmosferę.

Współpracujemy z firmami zajmującymi się projektowaniem i aranżacją wnętrz, ogrodów oraz oczek wodnych.


Accounts

Free Trial

Akwarium morskie

Posiadanie akwarium morskiego - wycinka niezwykle barwnej rafy kolarowej - umożliwi Państwu podziwianie egzotycznych organizmów pochodzących z mórz i oceanów całego świata.

Akwarium roślinne (holenderskie)

Akwaria tego typu obsadzone są różnorodnymi gatunkami roślin, tworzących niepowtarzalną kompozycję i klimat podwodnego ogrodu, w którym znajdzie się również miejsce dla wielu gatunków ryb i innych ciekawych zwierząt.

Akwarium biotopowe* skaliste jeziora afrykańskie

Może odwzorować np. surowe, skaliste fragmenty biotopów jezior afrykańskich, takich jak: jez. Malawi lub Tanganika zamieszkałych przez niezwyle barwne ryby, wyróżniające się unikalnymi i fascynującymi zachowaniami.

Akwarium biotopowe* tajemnicze dorzecze Amazonki

Akwarium biotopowe dorzecza Amazonki tworzy mroczną atmosferę podwodnego świata. to jeden z najbogatszych podwodnych ekosystemów naszej planety. W wodzie o charakterystycznej herbacianej barwie znajdziemy wiele zaskakujących i ciekawych ryb m.in. drobne łagodne ławicowe ryby oraz budzące strach krwiożercze piranie.

Akwarium w stylu natutalnym (japońskie)

Styl naturalny wywodzi się ze sztuki projektowania ogrodów japońskich. Akwaria naturalne stanowią połączenieharmonii z niezwykłą dbałością o szczegóły. celem takiej kompozycji jest przeniesienie do akwarium wycinka otaczającego nas krajobrazu. Mogą to być np. łańcuchy górskie, las lub łąka.


 

SERWIS AKWARYSTYCZNY

Serwis może mieć charakter jednorazowy lub formę stałego abonamentu.

Miesięczny abonament na pielęgnację obejmuje:

  • regularne wizyty i czyszczenie akwarium
  • podmianę wody
  • ocenę stanu zdrowia ryb i ich ewentualne leczenie
  • ocenę parametrów wody i ich korygowanie
  • uzupełnianie stanu ryb i roślin
  • ogólną dbałość o stan i wygląd zbiornika
  • ekspresowe wizyty w razie nagłych wypadków


POBIERZ NASZĄ ULOTKĘ W FORMACIE PDF

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien